Nová pravidelná letecká linka Praha – Pescara

Sdílejte:

Turistická a dovolenková sezóna 2011 na Palmové riviéře Itálie ještě ani nezačala a už se nám hrnou potěšující novinky. Jednou z nejzásadnějších pro návštěvníky z České republiky je zpráva, která informuje o zřízení nové pravidelné letecké linky z Prahy do Pescary. Po zakoupení levné letenky (tedy doufejme, že bude prodávána za příjemnou cenu) a krátkém letu se tak ocitnete přímo na pobřeží Jadranu, vzdáleni pouze několik km od letoviska, které jste si zvolili jako místo svého odpočinku.

O zavedení linky informoval italský tour operátor FlyOnAir, který organizuje, zajišťuje a také obchoduje letecká spojení z Pescary (letiště Abruzzo) do hlavních evropských destinací (Paříž, Brusel, Berlín, Mnichov, Katovice, Praha, Bukurešť, Kyjev, Lvov, Kréta, Nice). Především s ohledem na rostoucí zájem zájmu turistů z ČR o pobyt v oblasti pobřeží Jaderského moře se rozhodl zavést pravidelné spojení z Prahy.

Pro další informace se podívejte přímo na stránky FlyOnAir.it – jenom snad na závěr náhled letového řádu.

Speciální nabídka pro
VELIKONOCE 2011
21.dubna 2011 – PRG-PSR (odlet 13.10 h. – přílet 14.40 h.)
26.dubna 2011 – PSR-PRG (odlet 15.20 h. – přílet 16.50 h.)

Sezóna
LÉTO 2011
Každou středu – od 20.7. do 7.9.2011
PRG-PSR odlet 12.50 h. – přílet 14.20 h.
PSR-PRG odle 20.40 h. – přílet 22.10 h.

Sdílejte:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>