San Benedetto del Tronto video – Itálie Palmová riviéra naživo

Sdílejte:

Teploty už jsou na Palmové riviéře Itálie více než příjemné a letní sezóna je téměř přímo za dveřmi. Takže věřime, že pokud je pobřeží Jadranu vaší oblíbenou destinací pro letní dovolenou, máte už svůj pobyt naplánován či zájezd na riviéru zakoupen. Pokud ještě váháte (a je téměř jisté, že se v tomto případě nad cestou do Itálie v této oblasti rozhodujete poprvé), možná se rádi podíváte na video v tomto příspěvku. Budiž pro vás lákadlem do letoviska San Benedetto del Tronto.

O letovisku si můžete blíže přečíst na naší stránce, která se městu San Benedetto věnuje. Uvedené video je převzato z oficiálních stránek města na adrese http://www.comunesbt.it, kde také najdete mnoho dalších informací (bohužel hlavně v italštině, minimálně potom ještě v angličtině). Nakonec – zajímají-li vás cestovatelská videa z celého světa, můžete se podívat na stránky Vaše cestovatelské video.

httpv://www.youtube.com/watch?v=cq_b27Hp7xQ

Sdílejte:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>