Štítky: Aktuality

san-benedetto-riviera-zaplavy 0

Záplavové deště na Palmové riviéře Itálie – video

1.8.2011 – Dovolená v Itálii na Palmové riviéře je sice jednou z nejkrásnějších středomořských rekreací, ovšem nenechte se zmást, i tady můžete zažít deštivé peklo na úrovni tropických lijáků. Můžete se o tom přesvědčit ve videu, přiloženém k tomuto příspěvku. Navzdory slušné předpovědi počasí dostalo San Benedetto del Tronto minulý týden takovou sprchu, že to kanalizace nebyla schopna „pobrat“.

san-benedetto-cyklovylet 0

San Benedetto del Tronto video – Itálie Palmová riviéra naživo

Teploty už jsou na Palmové riviéře Itálie více než příjemné a letní sezóna je téměř přímo za dveřmi. Takže věřime, že pokud je pobřeží Jadranu vaší oblíbenou destinací pro letní dovolenou, máte už svůj pobyt naplánován či zájezd na riviéru zakoupen. Pokud ještě váháte (a je téměř jisté, že se v tomto případě nad cestou do Itálie v této oblasti rozhodujete poprvé), možná se rádi podíváte na video v tomto příspěvku. Budiž pro vás lákadlem do letoviska San Benedetto del Tronto.

italie-palmova-riviera-plaz-a-promenada 1

Souboj dovolených Itálie Palmová riviéra vs. Egypt?

11.4.2011 – Tento krátký příspěvek nebude věnován až tak rozdílům mezi dvěma naprosto odlišnými destinacemi. Jde pouze o postřeh z internetových komentářů na stránkách typu Riviera Oggi. Ty se tam rozhoří u každého nového článku, ve kterém je téměř jakkoli zmíněna jiná, než domorodá turistická destinace.

flyonair 0

Nová pravidelná letecká linka Praha – Pescara

21.2.2011 – Turistická a dovolenková sezóna 2011 na Palmové riviéře Itálie ještě ani nezačala a už se nám hrnou potěšující novinky. Jednou z nejzásadnějších pro návštěvníky z České republiky je zpráva, která informuje o zřízení nové pravidelné letecké linky z Prahy do Pescary. Po zakoupení levné letenky (tedy doufejme, že bude prodávána za příjemnou cenu) a krátkém letu se tak ocitnete přímo na pobřeží Jadranu, vzdáleni pouze několik km od letoviska, které jste si zvolili jako místo svého odpočinku.

ryanair-italie-milano 0

Chystáte se na dovolenou do Itálie? Pozor na stávky…

Pokud se chystáte právě k odjezdu na svoji letní dovolenou do Itálie a nejste přitom členy organizovaného zájezdu – zkrátka nezakoupili jste si zájezd od cestovní kanceláře, buďte obezřetní a předem se informujte na zaměstnanecké nálady v Itálii – italští odboráři si naplánovali právě na dobu hlavní turistické sezóny stávku.