Štítky: Itálie

san-benedetto-riviera-zaplavy 0

Záplavové deště na Palmové riviéře Itálie – video

1.8.2011 – Dovolená v Itálii na Palmové riviéře je sice jednou z nejkrásnějších středomořských rekreací, ovšem nenechte se zmást, i tady můžete zažít deštivé peklo na úrovni tropických lijáků. Můžete se o tom přesvědčit ve videu, přiloženém k tomuto příspěvku. Navzdory slušné předpovědi počasí dostalo San Benedetto del Tronto minulý týden takovou sprchu, že to kanalizace nebyla schopna „pobrat“.

ryanair-italie-milano 0

Ryanair zprovozní novou linku z ČR do Itálie

Aktualita se samozřejmě netýká až tak přímo Itálie Palmové riviéry, protože z Milána – to je místo, kam začne Ryanair dopravovat turisty z Brna – je to na Palmovou riviéru ještě značný kus cesty, ale jako „přibližovadlo“ je tato nová linka vhodná (a samozřejmě pro toho, kdo si chce zaletět za nákupy či na výlet přímo do Milána je to ideální). Po nějaké době tedy Ryan opět vylepšuje své portfolio nízkonákladového cestování z ČR a rozšiřuje nabídku levných letenek do Itálie.

ryanair-italie-milano 0

Chystáte se na dovolenou do Itálie? Pozor na stávky…

Pokud se chystáte právě k odjezdu na svoji letní dovolenou do Itálie a nejste přitom členy organizovaného zájezdu – zkrátka nezakoupili jste si zájezd od cestovní kanceláře, buďte obezřetní a předem se informujte na zaměstnanecké nálady v Itálii – italští odboráři si naplánovali právě na dobu hlavní turistické sezóny stávku.

italie-palmova-riviera-jidlo 0

Restaurace Czechia v Anconě bohužel už nefunguje

Pro všechny fanoušky Bohumila P. a jeho hospůdky Czechia v Italské Anconě přinášíme smutnou zprávu – restaurace bohužel ukončila svoji činnost. Ona to zase až taková novinka není, protože zavřeno je od konce února 2010, my jsme se to bohužel dozvěděli až nyní. Takže pokud příště dostanete na své dovolené na Palmové riviéře…